Hakkımızda

Tekstil ve giyim sektöründe uzun yıllara yayılan başarısını Zenane makasıyla taçlandıran firmamız, resmi kuruluşunu Aralık ayı, 2018 yılında gerçekleştirdi. Özellikle tesettür ve modest giyim stiline yoğunlaşan Zenane Butik'te ince işçilikle üretilmiş en nitelikli giyim ürünlerini bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz tamamen kendi imalatımızdır ve kullandığımız tekstil malzemeleri yüksek standartlarda seçilmektedir. Bu sayede aracı kullanmadan seçkin koleksiyonumuzu sizlere en uygun fiyatlarla sunma şansına sahibiz. 

Amacımız
Kaliteye ve konfora önem verenlere, inandığı değerlerden ödün vermeden giyinmek isteyenlere özel detaylarla bezenmiş kıyafetler tasarlamak gayesindeyiz. Bunun için tüm üretim, satış ve teknik ekibimiz ile birlikte sıkı bir işbirliği içerisinde çalışmaktayız.

Vizyonumuz
Kalitemizi, çıkabileceğimiz en maksimum noktaya taşıyarak işletmemizi daha ileri bir seviyeye ulaştırmak arzusundayız. Bu başarı yolculuğunda en büyük motivasyonumuz ise müşterilerimizin memnuniyeti. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizi de bu gelişim yolculuğunda yanımızda görmek istiyoruz. 


Yaşam stilini şıklıkla bütünlemek isteyenler şimdi Zenane Butik'te buluşuyor...
Yükleniyor...